X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Poster My Wall İle Neler Yapılabilir?

AnasayfaYazılarPoster My Wall İle Neler Yapılabilir?


Poster My Wall İle Neler Yapılabilir?
Poster My Wall, genellikle grafik tasarımcıların kullandığı, poster, afiş, reklam için başka ürünler, broşür ve el ilanı gibi ürünlerin kolayca hazırlanabildiği bir web 2.0 aracıdır. Poster my wall’ın kullanımı oldukça kolaydır. Çok basit bir arayüze sahip olduğu için grafik tasarım alanında uzman olmayan kişiler dahi kolaylıkla diledikleri ürünü ortaya çıkarabilirler. Poster my wall’ın güzel olan yanı ise ister A3 ister A4 formatında ya da sosyal medya platformlarında paylaşmaya uygun olacak şekilde ilan, broşür ve poster tarzı ürünlerin kolaylıkla dizayn edilebildiği bir araç olmasıdır. Bu sebeple bu tasarım uygulaması, diğer uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerden birisi haline gelmiştir.
Poster My Wall Nedir?
Poster my Wall uygulaması, mobil cihazlarda kullanılmamaktadır. Uygulamanın şimdilik yalnızca bilgisayar sürümü piyasaya sürülmüş olup mobil sürümün gelip gelmeyeceği bilinmemektedir. Poster my wall’da kullanılan dil İngilizcedir, yani bu uygulamanın Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Bu nedenden dolayı bu uygulama üzerinden bir şeyler üretmek isteyen kişilerin İngilizce bilmesi önemlidir. Aksi taktirde uygulamanın bilgisayarınızda olmasının bir anlamı kalmaz.
Poster my Wall uygulamasını tarayıcınızdan ismini aratarak kolaylıkla bulup indirebilirsiniz. Bu uygulamanın indirilmesi ücretsizdir. Daha sonra uygulamada bir şeyler üretebilmek için uygulamaya üye olmanız gerekmektedir. Uygulamanın üyelik hizmeti de aynı şekilde ücretsizdir. Bu sebeple internet kullanan herkes bu uygulamaya kolaylıkla üye olabilmektedir. Bu uygulamaya ücretsiz olarak üye olduktan ve ücretsiz olarak indirdikten sonra işlemlerinizi yapabilirsiniz. Fakat her uygulamada olduğu gibi haliyle bu uygulamada da daha fazla içerik, daha özgün ve kaliteli ürünler için Premium üye olmanız gerekmektedir. Bu Premium üyeliğe sahip olabilmeniz için ihtiyacınız olan şey bir Promo Kodudur. Bu kodu da kolaylıkla uygulama üzerinden satın alabilme şansına sahipsiniz. Fakat yine de, Poster my wall’a Premium üye olmadan da oldukça özgün ve sıra dışı şeyler üretebilmeniz mümkündür.
Poster My Wall Nasıl Kullanılır?
Uygulamayı internet tarayıcınız üzerinden ücretsiz olarak indirip ücretsiz olarak üye olduktan sonra sol üstte “Create Design” yazan yere basarak işlemlerinize başlayabilirsiniz. Buradan sonra uygulama üzerinde sizlere sunulan ücretsiz şablonları kullanabilirsiniz, ya da kendiniz bir şablon üretebilirsiniz. Daha sonra sizden arka plan tercihiniz istenecektir. Bu tercihinizde dilerseniz uygulamadaki renk, şeffaflık ve gradyan özelliklerini kullanarak bir arka plan tercih edebilirsiniz, dilerseniz de kendinize ait bir fotoğrafı arka plan olarak kullanabilirsiniz. Arka plan seçiminizi yaptıktan sonra ise artık posterinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Poster ya da broşürünüze resim, yazı ve birtakım başka araçlar da kullanarak farklı şeyler ekleyebilmeniz mümkündür. Poster my Wall uygulamasının bir diğer özelliği ise, uygulama üzerinden yapmaya çalıştığınız bu poster ya da broşürünüze ses ya da video da ekleme şansınızın bulunmasıdır. Bu seçeneğin var olması oldukça önemlidir. Çünkü yaptığınız bu posteri sosyal medya platformlarınızda da sunabilirsiniz. Oralarda video formatları oldukça rahat kullanılabildiği için posterinizdeki video ya da ses kullanımı insanların daha da fazla dikkatini çekecektir. Bu sebeple eğer projeniz için de uygun ise uygulamadaki bu özelliği kullanmanızı tavsiye ederiz.
Poster my wall’da her tür konuda poster hazırlayabilmeniz mümkündür. Bu sebeple Poster my wall’da pek çok farklı şablon ve kullanabileceğiniz şekiller ve yazı tipleri mevcuttur. Bu sayede çocukların ilgisini çekecek posterlerden iş dünyası için uygun olabilecek en resmi posterleri de tasarlayabilirsiniz. Tüm bu özelliklerinden dolayı Poster my Wall poster yapımında tercih edilebilir seçeneklerdendir.


Top