X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

UpLabs Hesabı Satın Al

AnasayfaYazılarPremium HesaplarUpLabs Hesabı Satın Al

 

UpLabs Hesabı Satın Al

UpLabs hesabı satın al tercihinde bulunarak, projelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz, ilham alabileceğiniz kaynaklara kolaylıkla erişebilirsiniz.

UpLabs'ta kullanıcılar şunları yapabilir:

  • Vitrinlerde ücretli ve ücretsiz kaynakları paylaşabilir.
  • Kullanılan konuya veya programa göre belirli kaynakları arayabilir.
  • Çalışmalarını ilham kaynağı olarak veya bir freebie olarak paylaşabilir.
  • Başkalarının çalışmalarına oy verilebilir ve yorum yapılabilir
  • Kazananın UpLabs Premium satıcısı olduğu ve çalışmalarını çeşitli satış noktalarında tanıttığı tasarım yarışmalarına katılmak mümkün olabilir.

UpLabs, tasarımcıların ve programcıların mobil uygulamalar ve çeşitli tasarımları geliştirmek için dosyalarını paylaşabilecekleri bir alan olarak tanımladır.

Özetle UpLabs sitesi grafik tasarımcıların ve yazılımcıların hazır tasarımlar bulabileceği, ilham alabileceği tasarımları inceleyebildiği; temalar, illüstrasyonlar, ikonlar fontlar indirebildiği bir yerdir. İçerikler ücretsiz ve Premium olarak ikiye ayrılır. Ücretsizler sadece üye olup indirme yapabilir ancak daha detaylı ve profesyonel olan tasarımlar ve fontlar Premium hesaplara özeldir. Bu da daha iyi tasarımları, temaları ve benzeri içeriklere ulaşabilmek, indirebilmek için de UpLabs Premium hesabına ihtiyaç olduğu gerçeğini öne çıkarır. Bu hesabın maliyeti yıllık olarak 150 TL’dir.

Bu platform; Web, Android, IOS veya tasarımcıları için çok sayıda kaynağa sahiptir ve Dribbble, Behance veya Github'dan en son trendleri ve en çok indirilen dosyaları bulabileceğiniz yeni bir alan sağlamak için bunları günlük olarak günceller.

UpLabs Premium Hesabı Uygun Fiyatlarla Satın Alın

UpLabs hesabı satın al işleminden sonra her tasarımcı veya geliştirici şunları yapabilir:

Farklı galerilerden günlük olarak güncellenen birçok kaynaktan ilham alabilir. Yani Android, IOS ve MacOS veya Web Siteleri için materyal tasarımı avantajı elde edilir.

Bir sorunu çözmek için belirli UI öğelerini ve çözümlerini bulur.

Çalışmayı (tasarım, kitaplıklar, kod, uygulamalar veya web siteleri) başkaları için esin kaynağı olmak ya da ücretsiz bir kaynak olmak için paylaşabilir.

Yapılan her çalışmaların satılması söz konusudur.

İşlem, bir kullanıcıyla eriştiğiniz ve ilginizi çeken bilgileri veya kaynakları toplayabileceğiniz konulara göre panolar oluşturabileceğiniz Pinterest'inkine benzer. Kaynaklarla ilgili her zaman güncel kalmak için farklı içerik oluşturucuları ve geliştiricileri de takip edebilirsiniz.

UpLabs, herhangi bir proje geliştirmeye başlamadan önce ziyaret etmek ve ilham almak için mükemmel bir yer olarak nitelendirilir.

UpLabs, geliştiricilerin tasarım hakkında daha fazla bilgi edinmeleri ve etkileşimli prototipler satın almaları için bir kaynaktır. UpLabs topluluğu içinde tasarımcılar ve geliştiriciler, canlı konseptler hakkında birbirlerinden geri bildirim alabilir ve prototiplerini alıp satabilir.

UpLabs Hesabı Nasıl Çalışır?

UpLabs hesabı satın al işlemi ile web, iOS ve OS X ve materyal tasarımı için kaynakların düzenlenmesi mümkün olur. Kullanıcı arayüzleri, deneyler, açık kaynaklı uygulamalar, kitaplıklar ve kullanıma hazır ürünler sunulur.

Bu nedenle UpLabs, geliştiriciler için bir tür ürün avı gibidir. UpLabs, yeni başlayanları sergilemek yerine en iyi materyal tasarımı örneklerine dikkat çeker ve bunları sitede satışa sunar.

UpLabs hesabı satın al işleminde önce platform ile ilgili bilgi almak isteyenlere, UpLabs’ın, bir pazar yeri olarak başlamadığını belirtmekte yarar vardır. Kurucuları Guillemette Dejean ile Matthieu Aussaguel’dır. Fikir, 2014 yılının Aralık ayında Aussaguel'in her gün olağanüstü bir materyal tasarımı örneği listeleyen bir site oluşturmasıyla doğmuştur. Tasarım topluluğundan gelen coşkulu geri bildirimlerin ve Google'ın desteğinin ardından UpLabs, tasarımcıların ve geliştiricilerin çalışmalarını piyasaya sürmelerine yardımcı olmak için hizmete girmiştir.

Ürünü bir pazaryerine dönüştürmek bir sonraki adım olmuştur. Günümüzde site günde 20 ila 25 tasarım sergilemekte ve özellikle oturum açma kutuları, ödeme formları ya da gezinme sekmeleri gibi belirli UI zorluklarını çözmek için ayda bir milyondan fazla arama isteğine cevap vermektedir. UpLabs'ın yaklaşık 60 bin kullanıcısı vardır. Aussaguel, UpLabs'ın yüzde 60 tasarımcı ve yüzde 40 geliştirici arasında bölündüğünü düşünmektedir.


Top