X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Motion Array Nedir, Nasıl Kullanılır?

AnasayfaYazılarMotion Array Nedir, Nasıl Kullanılır?

Motion Array Premium Hesabı İle Neler Yapılabilir?
İçerik oluşturucuların daha kolay video oluşturmalarına yardımcı olabilecek farklı platformlar vardır. İçerik oluşturmayı video içeriği oluşturma gibi daha spesifik bir konuya indirgediğimizde, video şablonları, alt üçte birlik oranlar ve stok video kullanmak, daha hızlı ve daha iyi videolar oluşturmak için yardımcı olabilir. Bu konuda hizmet sunan platformlardan bir tanesi Motion Array'dir. Bir Motion Array Premium hesabı satın alarak platformun sunduğu geniş kütüphaneye erişmek mümkündür.

Motion Array Nedir, Nasıl Kullanılır?

Motion Array öncelikle videoya odaklanır. Bunun yanı sıra Motion Array hareketli grafikler, video şablonları ve hazır görüntüler, video ve ses içerir.

Motion Array, Envato Elements'te olmayan Davinci Resolve'den şablonlara sahiptir. Ayrıca, Premiere için videoları içe aktarmanıza yardımcı olabilecek ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olabilecek bir uzantı eklentisi bulacaksınız.

Dosya indirme işlemlerinde zamandan tasarruf etmek ve Premiere için daha fazla eklenti istiyorsanız veya öncelikli olarak Davinci Resolve'ye odaklanıyorsanız, tercihiniz Motion Array olacaktır.

Tasarım projelerinin oluşturulmasında da öne çıkan bir diğer platform ise Motion Array. Bu platform, becerilerini geliştirmek ve tasarım alternatifleri bulmakla ilgilenenleri suskun bıraktı, bu nedenle bu makalede, size en uygun alternatifi doğru şekilde sunabilmek adına Motion Array Premium hesabı ile gelen avantajlara odaklanacağız.

Motion Array, kullanıcılara görsel ve görsel-işitsel materyallerin oluşturulması için hizmetler sunmaya odaklanan üyeliklere dayanan harika bir platformdur. Büyük bir pazara sahip olduğu için büyük şirketler arasında yüksek talep görmektedir. Kullanmak için para ödenen diğer birçok araç gibi, Motion Array, kullanıcıların bir arşiv ortamı kitaplığına erişebilecekleri ücretsiz bir alternatif sunar ve ayrıca birden fazla indirmeye (yalnızca ücretsiz olarak) erişebilirler.

Ayrıca, kullanıcıya ücretsiz sürümün sunduğu tüm bu hizmetleri denemek için tam bir ay süre tanınıyor.

Motion Array Avantajları

Bu aracın temel sürümünde bize neler sunduğu hakkında yukarıda zaten bahsetmiştik. Şimdi ise bu platformun sahip olduğu avantajlar hakkında daha derinlemesine detay vereceğiz. Motion Array Premium hesabı size şu avantajları sunar;

  • Kalite garantileri.
  • Çeşitli video şablonlarının sınırsız indirilmesi.
  • Filigran olmadan HD görüntülere erişim. Sistem, aynı programda bulacağınız dosyalarla materyal oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
  • Dahili veya harici herhangi bir projeye entegre edilebilecek güçlü bir tonla çeşitli ses efektlerinin oluşturulması.
  • İnanılmaz fotoğraflar. Kullanıcı kendi malzemesiyle çalışabilir ve Motion Array stiline bir dokunuş katabilir.
  • Ses kaydı ve düzenleme de dahildir, bu podcast'lere çok yardımcı olur ve bir videoda anlatım vermek istediğinizde bu, hem video hem de sesin bu programla iyileştirebileceğimiz iki faktör olduğu anlamına gelir.
  • Pro sürümünde çok kullanışlı bir eklenti içerir.
  • Öncelikle uzun metrajlı filmlerin oluşturulmasına odaklanmıştır, bu da 300 GB'den fazla depolama alanı oluşturma ve depolama yeteneğine sahip olduğu anlamına gelir.
  • Tüm sunumlarınızda net bir görüntü sağlar.

Bir Alternatif Olarak Envato Ve Motion Array Karşılaştırması

Envato Elements, grafik tasarımcılar tarafından çok talep edilen bir araçtır. İster görsel, ister video, ister kısa ister uzun metrajlı bir proje yaptığımızda yeniden düşünmemiz gereken ilk şey, bu projenin amacının ne olduğunu düşünmemiz gerekiyor.

Yani üretilen içerik satılacaksa ya da tanıtım aracı olarak kullanılacaksa veya kar amacı gütmeyen bir kuruluş için mi yoksa birkaç kişiye gösterilecek bir aile etkinliği için mi kullanılacağının belirlenmesi çok önemlidir. Bunu netleştirdiğimizde, hangi araçları kullanmamız gerektiğini daha net belirleyebilirsiniz. Ancak genel anlamda bakıldığında Motion Array’ın teknik detaylar konusunda daha iyi iş çıkardığını söylemek gerek.  Motion Array Premium hesabı yıllık 175 TL fiyatlarla satın alabilir ve sınırsız kullanabilirsiniz. 


Top