X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Envato Elements Hesabı İle Neler Yapılabilir?

AnasayfaYazılarEnvato Elements Hesabı İle Neler Yapılabilir?

Envato Elements Hesabı İle Neler Yapılabilir?

Tasarımcılar için çekici bir abonelik hizmeti sunan ve yaratıcı projeler için harika bir görsel-işitsel öğe kaynağı olan çevrimiçi bir platform haline gelen Envato Elements, ayda sabit bir ücret karşılığında 2 milyondan fazla yüksek kaliteli dijital öğeyi kullanıcılarına sunar.

Ancak Türkiye’deki kullanıcılar için bu fiyat biraz yüksek gelebilir. Bunun için, tarafımızdan sunulan hesaplar sayesinde yıllık 150 TL’ye sınırsız kullanabileceğiniz bir hesaba sahip olabilirsiniz.

Envato Elements’in Geniş Arşivi

Envato Elements, 2016'daki lansmanından bu yana, grafikler, fotoğraflar, eğitim kaynakları, şablonlar, müzik parçaları, web tasarımları ve işletme yönetimi araçları dahil olmak üzere her hafta mevcut öğe stoğunu zenginleştiriyor.

Envato Elements, aylık sabit bir ücret karşılığında yüz binlerce dijital varlığın sınırsız olarak indirilmesine izin veren çevrimiçi bir hizmettir.

Envato Elements'in sunduğu dijital varlıklardan bazıları şu şekildedir:

  • Video şablonları
  • Müzik
  • Grafik Şablonları
  • WordPress şablonları
  • CMS Şablonları
  • Web Sitesi Şablonları

Geniş veri tabanı, Envato Elements'teki profesyoneller tarafından sıkı kalite standartları altında seçilen, bağımsız tasarımcılar tarafından geliştirilen dijital öğeleri içerir. Şu anda web sitesinde yaklaşık 2,1 milyon görsel öğe mevcuttur.

Platform ayrıca dijital kreatiflere yönelik çevrimiçi kurslara ücretsiz erişim imkanı da sunuyor. Böylece hem yeni başlayan tasarımcılar hem de daha deneyimli sanatçılar becerilerini geliştirmek ve profesyonel olarak büyümek için bu kursları alabilirler.

Envato Elements Özellikleri

Doğrudan satın alınan öğelere erişimi sınırlayan diğer görüntü veritabanlarının aksine, Envato Elements, sürekli olarak çok fazla kaynağa ihtiyaç duyulduğunda çok kullanışlı olan, aylık sabit bir ücret karşılığında sınırsız indirme opsiyonu sunar.

Her indirmede Envato Elements, dijital öğeyi ticari kullanım da dahil olmak üzere çeşitli projelerde kullanmak için uygun lisansı verir. Böylece aynı ürün başka bir projeye kayıtlı ise tekrar kullanılabilir.

Bu kullanım lisansının öğelerin yeniden satılmasına veya yeniden dağıtılmasına izin vermediğini, ancak hizmet aboneliğinden çıkmış olanlar için bile gelecek için garanti edildiğini belirtmek gerekir; diğer bir deyişle, iptal talebinde bulunulurken, kaydı yapılan kaynaklar kullanılmaya devam edilebilir.

Envato Elements İle Kullanılabilen Dijital Varlıklar

Envato Elements, binlerce dijital varlığa erişim sağlıyor ve bu veritabanı her hafta büyüyor. Şu anda, indirmek için 7.700'den fazla özel yazı tipine erişebilirsiniz, yüksek kaliteli ve herhangi bir proje için mükemmeldir.

Ayrıca, Envato'da projelerinde görsel-işitsel öğelerle çalışmak isteyenler için mükemmel olan 18.000'den fazla video şablonu ve 175.000'den fazla mükemmel çözünürlüklü video da bulmanız mümkündür.

Müzik parçalarından ses efektlerine kadar Envato, abonelerine reggae, funky ve elektronik gibi ritimler veya araba kazaları veya doğa sesleri gibi ritimler içeren 150.000'den fazla ses dosyası sunuyor.

Web tasarımcıları için Envato Elements, 1000'den fazla Premium WordPress teması ve eklentisi ile büyük bir arşiv tabanını sunar. Ayrıca Shopify, Drupal, Joomla ve Magento ve diğerleri için kullanılabilen başka web şablonları da vardır.

Grafikler açısından Envato, vektör illüstrasyonları, grafik şablonları, logolar, baskı şablonları, ürün maketleri, 3B nesneler, arka planlar, dokular, simgeler vb. kategorilere ayrılmış 79.000'den fazla grafik dosyasına sahiptir.

Envato Elements ayrıca, ürün sunumları için en yaratıcıdan en ciddi raporlara kadar her zevke uygun 11.000'den fazla sunum şablonuyla PowerPoint, Keynote veya Google Slaytlar için harika bir sunum dosyası kaynağıdır.

Envato Özellikleri

Dijital varlıklara ek olarak Envato Elements, aboneleri için mükemmel bir bilgi kaynağını temsil eden bazı bireysel öğeler de içerir. Envato eğitim kursları, çeşitli ilgi alanlarına yönelik binlerce saatlik eğitimi içeriyor.

Platformda bulunabilecek kurslar arasında, Adobe Premiere Pro'da düzenleme, Node JS ile web geliştirme, yeni başlayanlar için Adobe Photoshop ve PowerPoint'te öne çıkacak ipuçları yer alıyor.

Bu kurslar, güncel ve kaliteli bilgiler içeren kapsamlı bir e-kitap kütüphanesi ile dijital kitap formatında da mevcuttur.


Top