X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Banner Snack (creaotopy) İle Neler Yapılabilir?

AnasayfaYazılarBanner Snack (creaotopy) İle Neler Yapılabilir...

Banner Snack (creaotopy) İle Neler Yapılabilir?

Bannersnack hesabı sayesinde tüm özelliklerine erişilebilen platform; kullanıcıların banner reklamlar tasarlamasına, oluşturmasına ve birden fazla çevrimiçi kanalda banner reklam kampanyalarını yönetmesine olanak tanıyan, çok sayıda özellikle birlikte gelen bulut tabanlı bir yapıdadır.

Özetle, işinizi yaparken daha fazla zaman kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış çevrimiçi bir tasarım platformudur. Afişler, animasyonlar, duyarlı ve etkileşimli afişler için iyi olan bu araç, mümkün olan en iyi sonuçları almanıza yardımcı olmaya odaklanarak tamamen esneklik ve performansla ilgilidir.

Daha önce hiç olmadığı kadar dikkat çekici bannerlar tasarlayabilirsiniz

Bannersnack hesabı sayesinde ulaşılabilen özellikler tümüyle, çeşitli sosyal medya platformları ve çevrimiçi kanallarla uyumlu banner reklamlar oluşturabilen ve aşağıdaki gibi farklı formatları destekleyebilen orta ve büyük ölçekli şirketler için tasarlanmış çok kolay ve anlaşılır bir araç haline dönüşür.

Bannersnack, kullanıcıların özel reklamlar oluşturmasına veya profesyonelce çekilmiş resim setlerinden resimleri kullanmasına olanak tanır. Uygulama ayrıca, kullanıcıların istatistikler ve demografik bilgiler gibi temel bilgileri toplamalarına, kampanyalarını doğru bilgilere göre yönlendirmelerine ve birden fazla platform ve cihaz aracılığıyla daha başarılı reklam kampanyaları oluşturup yürütmelerine yardımcı olacak bir analiz aracıyla birlikte gelir.

Platformda Sunulan Araçlar ve Kaynaklar

Bannersnack, anında kullanıma sunulacak çok sayıda profesyonelce tasarlanmış şablonla birlikte gelir. Veya kullanıcılar kendi fotoğraf ve şablonlarıyla sıfırdan başlamayı ve reklam oluşturmayı seçebilirler.

Bannersnack Tarafından Sunulan Özellikler

  • Sürükle ve bırak afiş oluşturucu
  • Animasyonlu veya statik HTML5 banner'ları
  • HTML5, Flash, JPG, GIF, PNG veya MP4'ü destekler
  • Profesyonel Fotoğraf Kitaplığı
  • İstatistiksel ve demografik veriler
  • Google Yazı Tipleri ve Popüler Yazı Tipi Kitaplıkları
  • Sınırsız afiş ve afiş seti oluşturun

Bannersnack İle Neler Yapabilirsiniz?

Bannersnack hesabı bireyler ve işletmeler için sağlam, güvenli ve kullanımı kolay bir banner oluşturma aracı sağlar ve bloglar, web siteleri, e-postalar ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok platformda dağıtılabilen çekici ve etkili banner reklamları tasarlamalarına ve oluşturmalarına olanak tanır.

Bannersnack tarafından oluşturulan banner reklamları HTML5, Flash, JPG, GIF, PNG veya MP4 gibi çeşitli biçimlerde indirebilirsiniz. Ayrıca Bannersnack, Google AdWords, AOL Ads, RightMedia ve OpenX gibi başlıca reklam ağlarıyla da uyumludur.

Ayrıca Bannersnack, kullanıcıların faydalı bilgiler edinmelerine, reklam performanslarını daha iyi anlamalarına ve etkili kampanyalar oluşturmalarına/yürütmelerine yardımcı olacak analizler sunar. Bannersnack'in analitik araçları, özet tahminleri, ısı haritalarını ve demografik verileri içerir.

Bannersnack Planları ve Fiyatlandırma: Ne Tür Alternatifler Mevcut?

Bannersnack, markaları ve işletmeleri için çarpıcı ve görsel olarak çekici reklam banner'ları oluşturmak isteyen herkes için bir platformdur. İster serbest meslek sahibi, ister küçük bir start-up, ister büyüyen bir işletme veya büyük bir şirket olun, herkes için bir şeyler var. Bannersnack şu anda kullanıcılara 1 ücretsiz plan ve 3 özel paket içeren 7 abonelik planı seçeneği sunuyor.

Kullanıcılar banner'ları Google Adwords ve Facebook Reklamları ile uyumlu hale getirebilirler. Bannersnack'in kendi reklam platformu ile birlikte bu banner'lar indirilebilir ve farklı lokasyonlarda kullanılabilir. Bannerlar, gömülü XML / HTML5 kodları kullanılarak GIF, PNG, JPG ve Xml dosya formatlarında indirilebilir.

Animasyonlu içerik her zamankinden daha yaygın ve Bannersnack'in Magic Animator gibi özellikleriyle, tasarımcıların çevrimiçi içerik için eğlenceli animasyonlar oluşturması zaman alan bir iş olmak zorunda değil.

Bannersnack'in tamamında, stok görseller, yazı tipleri, metin hazır ayarları ve küçük resimler gibi yüz binlerce yerleşik özellik bulunur ve işinizi bir adım daha ileri götürmenize olanak tanır. Tüm bu özelliklere yıllık 250 TL ödeyerek hemen sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Premium Hesap sayfamızı ziyaret etmek ve ardından “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak alışverişinizi tamamlamaktır.


Top